Smycz sublimacyjna

Smycz z nadrukiem sublimacyjnym to świetne rozwiązanie, które pozwala wyróżnić się w tłumie, gdyż otrzymujesz wysokiej jakości produkt po bardzo przystępnej cenie. Technika sublimacji pozwala na nadruk FULL KOLOR dosłownie każdego motywu graficznego. To dzięki temu są najlepiej sprzedającym się modelem smyczy reklamowej.

Smycze te wykonane są z poliestru o szerokości 10, 15, 20 lub 25 mm, na który można nanieść każdy nadruk w skali PANTONE. Nadruk jest niewyczuwalny pod palcem i umożliwia bardzo dobre i dokładne odzwierciedlenie drobnych szczegółów z przejściami tonalnymi, ze zdjęciami włącznie.

Technika zalecana w przypadku druku projektów zawierających dużą liczbę kolorów.

Smycz standardowo zakończona jest metalowym karabińczykiem do kluczy, można jednakże dołączyć do niej praktycznie każdy rodzaj dostępnych akcesoriów.

about-img
about-img
about-img


 • about-img
  Smycz transferowa

  Sposób nadruku metodą transferową pozwala nanieść logo w sp osób elegancki i wyraźny, stwarzając wrażenie lekkiej wypukłości wyczuwalnej pod palcem. Technika ta jest idealna dla prostych logotypów oraz napisów i umożliwia nadruk na wielu różnych materiałach, na przykład na smyczach wykonanych z jeansu, maksymalnie w 3 - 4 kolorach.

  Najczęściej stosowanym materiałem pod produkcję tego rodzaju smyczy jest poliester płaski (szerokość od 10 do 25 mm) oraz butelkowy (szerokość 12 mm). Przy nakładzie minimalnym 1000 sztuk smycz na tym materiale może być zabarwiona pod wybrany kolor PANTONE w cenie.

  Dzięki zastosowaniu dodatkowej warstwy podkładu nadruk transferowy jest niezwykle trwały.

  about-img
  about-img


 • Smycz podwójna

  Smycz będąca połączeniem dwóch taśm, szerszej i węższej, naszytej jedna na drugą. Dzięki takiemu rozwiązaniu produkt jest elegancki i sprawia wrażenie bardziej m asywnego niż smycze pojedyncze.

  Rozmiary stosowanych taśm to 10 mm naszyta na 15 mm, 15 na 20 mm oraz 20 na 25 mm. Obie taśmy mogą być wykonane z praktycznie dowolnego materiału. Standardowo polecamy delikatną satynę naszytą na grubszy poliester. Smycz może być również wyposażona w dowolne dodatki z szerokiej gamy.

  about-img
  about-img
  about-img


 • about-img
  Smycz tkana

  Lekkie, zgrabne i eleganckie rozwiązanie. Smycz wykonana z lekkiego poliestru z wplecionym logo - maksymalnie do 5 kolorów. Zalecamy proste logotypy oraz tekst. Na smyczy można wykonać sekwencję powtarzających się logotypów lub jeden wybrany tekst przez całą jej długość.

  about-img
  about-img


 • Smycz okrągła

  Smycz okrągła oferuje nowy i nietypowy sposób prezentacji przekazu reklamowego. Wykonana jest ona z tkanego na okrągło poliestru, dzięki czemu logo sprawia wrażenie „wtopionego” w materiał i prezentuje się nadzwyczaj elegancko. Technologia ta pozwala umieścić na smyczy proste napisy i nazwy stron internetowych. Smycze dostępne są w rozmiarach o średnicy 5 oraz 7 mm.

  about-img
  about-img
  about-img


 • Smycz silikonowa / PCV

  Stylowa i nowoczesna smycz silikonowa / pcv to produkt wykonany z pełnego lub pół - przezroczystego,
  elastycznego i bardzo trwałego materiału, co zapewnia nie tylko dobry efekt wizualny, ale również wytrzymałość przez dłuższy czas.
  Każda smycz może być wykonana w dowolnym kolorze skali PA NTONE i z nadrukiem 1 - 2 kolory.

  Dostępne szerokości taśm: 6, 10 oraz 12 mm.

  about-img
  about-img


 • Smycz suwakowa

  Nowoczesne i nietypowe rozwiązanie.
  Smycz w postaci zamka w 2 dowolnych kolorach ze skali PANTONE, zakończonego suwakiem,
  logo natomiast umieszczane na specjalnym elastomerze z PVC, w dowolnym kształcie i rozmiarze,
  dzięki czemu sprawia wrażenie 3D.

  Smycz może być zakończona dodatkowo metalowym karabińczykiem.

  about-img
  about-img


 • about-img
  Smycz odblaskowa

  Bezpieczeństwo powiązane z elegancją. Smycze odblaskowe używane są głównie przez pracowników przemysłowych, gdyż dzięki ich funkcji jako odblasku są oni bardziej widoczni i czują się bezpieczniej w miejscu pracy. Ponadto stanowią nowoczesny i niestandardowy nośnik reklamowy.

  Smycze odblaskowe występują w szerokościach 10, 15, 20 oraz 25 mm, z karabińczykiem na klucze, złączką bezpieczeństwa lub innymi dodatkami. Mogą być wydrukowane w dowolnym kolorze skali PANTONE.

  about-img
  about-img


 • Smycz szurówkowa

  Połączenie prostoty i elegancji, jeden z najpopularniejszych modeli smyczy. Dostępny w szerokości 12 mm. Może być przygotowana pod dowolny kolor skali PANTONE już od zamówie nia w ilości 500 sztuk. Smycz można oznakować prostym logo oraz tekstem w wybranej czcionce.

  about-img
  about-img
  about-img


 • about-img
  Smycz z nadrukiem flockowym

  Technika FLOCKA to rzadko spotykane rozwiązanie, dzięki któremu nadruk jest lekko „meszkowaty” i zdecydowa nie wyróżnia się na tle innych.

  Nadruk flockowy może być wykonany na taśmach poliestr owych w dowolnych kolorach, dla prostych logotypów i tekstów.

  about-img
  about-img


 • Smycz z nadrukiem fluorescencyjnym

  Ten świecący w ciemności nadruk powoli zabłysnąć na każdej imprezie.
  Technika nadruku fluorescencyjnego daje możliwość naniesienia logo lub informacji,
  która po napromieniowaniu światłem słonecznym, promieniuje w ciemności w jedynym wybranym kolorze, spośród 7 dostępnych.

  about-img
  about-img